Kopīgot
Bezmaksas Piegāde karbīda ieliktņiem WNMG060404 / WNMG060408 GM Piemērots MWLNR Sērijas Pagrieziena Saskaras ar Ārējo Virpas Instrumentu
Cena
€19.50 -17 %
€23.77
Pieejamība Pieejams

Materiāls:

GP1115: labi, daļēji apdares apstrādes ultra fine MT-TiCN, apvienojumā ar virsmas slīpumu sakausējuma substrāta un laba stingrība AL2O3 un gluda virsma no Alvas pārklājumu struktūra, laba nodiluma izturība, piemērota tērauda, leģēta tērauda, daļēji pabeigtu apstrādes precizitāti.

GP1125: daļēji precīzas nelieli apdares ultra fine MT-TiCN, apvienojumā ar virsmas slīpumu sakausējuma substrāta un laba stingrība AL2O3 un gluda virsma no Alvas pārklājumu struktūra, laba stingrība laba nodiluma veiktspēju, tajā pašā laikā, daļēji precīzas, piemērots tērauda, leģēta tērauda, nedaudz raupja kapu.

GP1225: daļēji precīzas nelieli apdares ultra fine MT-TiCN, apvienojumā ar virsmas slīpumu sakausējuma substrāta un laba stingrība AL2O3 un gluda virsma no Alvas pārklājumu struktūra, laba nodiluma veiktspēju, tajā pašā laikā, stingrība ir ievērojami uzlabota, piemērota nestabila valsts, daļēji precīzas tērauda, leģēta tērauda, nedaudz raupja kapu.Tas ir jauninājums no GP1125 pakāpē.

GP1135: roughing ultra fine MT-TICN, AL2O3 un gluda virsma no Alvas pārklājumu struktūru un labs anti sabrukuma virsmas slīpums sakausējuma asmens, un pamata kombinācija; piemērots nestabilo stāvokli aptuvenu apstrādes; tērauds; leģētā tērauda.

GP3125: TiAIN pārklājuma struktūra cementēts volframa karbīds substrāta un nano struktūru daļēji apdares smalkas daļiņas.Universal.Piemērota visa veida materiālu apstrādi.

GM1125: daļēji apdares, roughing labu stingrību matricas un TiCN un Alvas pārklājums, apvienojumā ar labu termiskā trieciena izturība un izturība pret mehānisku ietekmi, roughing un daļēji apdares piemērots nerūsējošā tērauda, var izmantot pārtraukts griešana.

Izturība un stingrība GM3115: labi, daļēji apdares apstrādes TiAIN laka un pamata kombinācija ultrafine daļiņas, kas ir labs anti bue īpašības, var pagarināt dzīvi kuteris, apdares un daļēji apdares piemērots tērauda.

GK1115: labi, daļēji apdares augsta nodilumizturība smalkas kristāla daļiņu matricas un pārklājuma biezuma AL2O3 ideāla kombinācija, ar īpašu pārklājumu, apstrādes tehnoloģija, pārklājuma virsma ir gluda, apstrādes pelēkā čuguna, kaļamā dzelzs, labu sniegumu no nodiluma izturība un malas šķembu pretestību.

GK1125: daļēji apdares, roughing īpaši jaunu čuguna apstrādes uzsākta.Augsta nodilumizturība, smalkas kristāla daļiņu matricas kopā ar AL2O3 pārklājuma biezums perfektu, ar labu nodiluma izturība un stingrība ir ievērojami uzlabojusies, par skarbajiem apstākļiem stingrības prasības mainīt.

GN9135: raupja apstrādes smalku graudu cementēts volframa karbīds substrāts, lielu cieto un laba nodiluma izturība, piemērota Tongzhu aptuvenu apstrādes alumīnija sakausējuma.

GN191: tērauda, čuguna, nerūsējošā tērauda un vispārējās kategorijās automašīnām, frēzēšanas, augsta nodiluma izturība un stingrība gan.

GN201F: tērauds, nerūsējošais tērauds, automašīnas, frēzēšanas vispārējā pakāpes augsta stiprība, stingrība un augsta lieliska nodilumizturība.Ar GN201F sērijas ultrafine pītu (vidējais graudu izmērs pakāpes 0.6 U), un ko izmanto roughing pagrieziena tērauda materiāla.

Tagi: wnmg080404, wnmg080408, 7XL veste, wnmg 060404, wnmg060408, WNMG, s20r mwlnr08, vakariņas porcelāna plāksne, putnu filiāle, maize cilindru.

Materiāls Volframa Karbīda
Izmantošana Ārējais Pagrieziena Rīks
Modeļa Numurs WNMG060404 / WNMG060408
Pārklājums TiCN
Cietība 92.8 HRA
Zīmola Nosaukums KAVTECNC RĪKI

Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti