Kopīgot
2016 izdevums KAPUCI Mini1969 Mini 1969 mazās klases jaudas pastiprinātājs valdes komplekts DIY
Cena
€10.72 -2 %
€11.05
Pieejamība Pieejams

2016 jaunāko Mini 1969 Mini komplektu!

Jaudas pastiprinātājs ar lielisku 1969 līnijas un atbilstošu elastību, lai kas attiecas uz darbvirsmas lietojumprogrammas, ilgi klausoties, nav noguris.Īpašas iezīmes: - vienkārša uzstādīšana - augsta signāls / troksnis attiecība - vidējas frekvences sweet - augstas un zemas frekvences labu sniegumu -

Ieteicams sprieguma diapazons DC 14 - 24V!Quiescent pašreizējo 300ma-800ma izejas jauda 3-10W!

Robeža sprieguma diapazons 12-32V!Ierobežot quiescent pašreizējo 1.2.! (nav ieteicams lietošanai ekstrēmos, augstsprieguma, augsts tekošā nosacījumi)!Siltumu ir milzīgi, un tas deg viegli!Esiet uzmanīgi, Šī valde ir a klases jaudas pastiprinātājs, siltums ir ļoti liela, lūdzu, izmantojiet pietiekami, radiatoru, vai temperatūra ir pārāk augsta, lai izraisītu valdes ierakstīt!

......

Plaukta laiks: 2016/06/28 Kā elektronisko komponentu tirgus ir nestabils, dažas sastāvdaļas var būt no krājumiem, un to aizstāj ar citiem zīmoliem, bet tas neietekmēs jūsu izmantot!

Lūdzu, nav skatiet PCB failu, ko es gribu izdarīt.Mums nav pienākuma palīdzēt citiem dizains.Šis produkts ir pabeigta kuģa, interfeiss ir uzdrukāts uz kuģa, un nav noteikt, shēmas un citus dokumentus!

Garantijas apraksts:

1, gatavās produkcijas, no nākamā vienā dienā garantija 30 dienas (pērk ģimenes, visas problēmas netiek garantēta).

2, komplekti, tiek metinātas bez garantijas laiks (pēc tam, kad visu, spējām, katra persona nav tā pati, mūsu produktu peļņu, nevar atļauties pircēja iespēju, lai izgāztos, " dari pats nespēja, ko radījis zaudējumus.Daļēji pabeigts komplekts ir pielodēti uz testa labas piegāde.Lai nodrošinātu tiesības un intereses, pircēji, pircēji var saņemt preces pēc metināšanas labas detaļas, kā arī izkaisīti komponenšu testēšana problēmas var atrast pārdevējs ir atbildīgs, nav problēmu metināšanas.

3, vai gala produktos vai komplekts ar metināšanas skārda izmaiņas vai tāpēc, ka izskats izraisīja būtiskas izmaiņas pircēju nav garantēta, galu galā, mūsu produktu nav iespēju segt kalsns peļņu, lai iegādātos ģimenes cēloņus zaudējumu.

4, riska jebkuru DIY ir izdevies, ja pircējs nav noteiktu, vai tie spēj padarīt DIY veiksmīga, lūdzu, lai izvēlas pirkt gatavās plāksnes, gala loksnes pēc tam, kad pircējs saņem preces 30 dienu laikā, saskaņā ar pareizu metodi, izmantojot vai testēšanas problēmas, kas veikts ar pārdevējiem.

5, papildus iepriekš 4 iemesli šādu iemeslu dēļ: kaitējums nesniedz garantijas laiks, pircējs saņēma nepareizi jaudu, vai nepareizi spriegums, ko izraisa collocation neatbilst specifikācijām, iekārtu vai komponentu rada problēmas, pircējiem, nepareiza lietošana vai tests rada problēmas, iegādāties ģimenes apstākļu dēļ, vai sakarā ar misoperation problēmas utt..

Tagi: 1969. gada valde, honda audio kit, 1969 komplekts, 1969 pastiprinātājs valde, 1969 kapuci, 6dj8, vakuuma caurules pastiprinātājam diy, nagu pārskaitījumu, steeldive, klases 1969 pastiprinātājs.

DIY Piederumi ELEKTRISKĀ
Modeļa Numurs 1969
Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)

Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti