Kopīgot
Bērnu Koka Rainbow ir aprīkota ar 6 Tases Koksnes Šķirošanas Krāsu Bloki Montesori Rotaļlietas Izglītojošās Rotaļlietas Radošo Montessori Maņu Rotaļlietas
Cena
€9.26 -49 %
€18.51
Pieejamība Pieejams

Bērnu Koka Rainbow ir aprīkota ar 6 Tases Koksnes Šķirošanas Krāsu Bloki Montesori Rotaļlietas Izglītojošās Rotaļlietas Radošo Montessori Maņu Rotaļlietas

★ Produktu ieviešanu

· Produkta Nosaukums: Koka Varavīksnes Bloki

· Materiāls: Dabīgas Koksnes + Silikona

· Produkta svars: 290g

· Nosacījumi: Jaunu kvalitāti, drošas un netoksiskas

· Piemērots bērniem: vairāk nekā 3 gadus vecs

★ Produkts ietver:

Noteikt:6 gab Varavīksnes Tiltu + 6 gab. Varavīksnes Cilvēki

B:6 gab Varavīksnes Tiltu + 6 gab. Varavīksnes Cilvēki + 6 gab. Silikona Trauks

★ Produkta funkcijas

1.Koka Varavīksnes Ligzdošanas Blokiem, ir daudzfunkcionāls, universāls, beztermiņa, un vides aizsardzība krāsa klāta.Krāsains celtniecības bloku rotaļlietām, kas satur 7 dažādas vibrantly krāsainu koka gabalu ar atsevišķu izmēriem.

2.Šī Koka Varavīksnes Kraušanas Spēle no tiešām diezgan koka nav hase nepatīkamu smaku un ļoti gludu.Ar 6 dažādas formas & krāsu koka gabalus, kopā uz varavīksnes forma, šo rotaļlietu komplekts ievieš noteiktu reālisma, ka jūsu bērni būs pilnīgi aizrāvusies ar!

3.Varavīksnes loka tilts dizains.Dažādi veidi, kā spēlēt ar, var tikt izmantots kā pamatelements, stimulēt iztēli un attīstītu radošumu un palīdz attīstīt intelektu.

4.Koka Varavīksnes Puzzle Rotaļlietas, kas palīdzētu ieviest, lai jūsu bērniem koncepcijas, lielumu un krāsu. 6 arkas var izmantot kā tilti, tuneļi, šūpuļi un vairāk par visu veidu izlikties, spēlēt ar dažādiem risinājumiem.gan izmēru ,krāsu un kaudze var veikt plaknē vai trīsdimensiju vairākas formas.

5.Montessori stilā Koka Varavīksnes Tuneļa Rotaļu Grupu Veidošanas Spēle, kas palīdz bērniem attīstīt viņu iztēli, radošumu, koordinācijas, arī atpazīt un izveidot savienojumu starp abstraktus jēdzienus vai tēlu un realitāti konkrētas lietas, caur kādu darbību, procesu vizuālās ievadi.

Tagi: montessori rotaļlietas, montesori koka rotaļlietas, montessori bērnu, krāsains koka varavīksnes, maņu rotaļlietas īpašām vajadzībām autisms, adhd, amatniecības koka, bambusa krūze, attīstības izglītības rotaļlietas, bērnu rotaļlietas izglītības, fidget rotaļlietas.

varavīksnes rotaļlietas koka varavīksnes
montesori mācību rotaļlietas
Sertifikācija Ķīna sertificēts (3.C)
koka rotaļlietas montessori rotaļlietas
Modeļa Numurs Koka Varavīksnes Kraušanas
Tēma Dzīvnieki & Dabu
montessori rotaļlietas montessori
Vecums 5-7 Gadi
Koka Rotaļlietas Maņu Rotaļlietas
montessori materiāli montessori izglītības koka rotaļlietas
Bērnu Rotaļlietas 0 12 Mēneši Koka Rotaļlietas Bērniem
Brīdinājums montessori izglītības koka rotaļlietas
montessori materiāls rainbows
izglītības rotaļlietas, radošo koka jenga koksnes līdzsvara blokus, koka jenga
montesori rotaļlietas koka rotaļlietas, montessori

Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti