Kopīgot
EsFil TAA 850 Zīda Zila
Cena
€17.71
Pieejamība Pieejams

EsFil TAA 850 ģimenes EsFil No 3DFils, kurā Ēteriskās eļļas 3D drukāšanu .

Kvēldiega EsFil TAA 850 Ir Ražots Spānija No Plastmasas TAA Ingeo 3D850 No NatureWorks.Tas TAA ir Izstrādāti tieši izmantošanai 3D drukāšanas Un tiek Uzskatīts par labāko TAA tirgū .PLA Ingeo 3D850 Ļauj lielāku drukāšanas ātrumu un nodrošina labākas mehāniskās īpašības attiecībā uz citiem TAA pavedieni tirgū.Turklāt termiskās īpašības TAA Ingeo 3D850 (Ātrās kristalizāciju) sniegs jums lielāku dzesēšanas ātrumu, kas pārvēršas par Labāko definīcija, Jo slāņi būs sacietēt, pirms tie kļūst deformēta ar siltuma efektu.

No otras puses, pateicoties jūsu Stabilu molekulāro struktūru , spēj Atbalstīt kristalizācijas procesā, ar cepšanas bez deformācijas .Tādā veidā, mēs varam piešķirt gala gabals, Labākais Mehāniskās īpašības, nemainot savu sākotnējo izmēru.

Ražošanas procesā 3DFils Nodrošina lielisku kvalitāti katrā 3D pavedienu roll, ar Standarta novirze 0,01 mm Un Maksimālā pieļaujamā atkāpe no 0,03 mm, Lai nodrošinātu Vienmērīgu drukāšana bez sastrēgumiem .Ar Ovality zem 1%, Tas ļauj piemērot, no slāņiem, lai būtu vairāk vienoti, pilnveidojot gala apdare gab.

TAA ir populārākais materiāls, 3D druka, pateicoties tā vienkārša drukāšana un Saderība Ar visiem FDM printeru tirgū, gan ar Bowden vai tiešā ekstrūderi.

PLA Ingeo 3D850 ir Materiāls, biodegradabl E, kas arī ir iegūts no dabīgām izejvielām un Nav atkarīgas no naftas , Jums nav nepieciešams karstā gulta drukas un tas tikko neizdala smaku.Šīs īpašības un Nav deformācijas , Viņi dara Ideāls materiāls, lai sāktu 3D drukāšanu .Populārākās pieteikumus no TAA iekļauj prototipēšanu, funkcionālās daļas un instrumenti.

Vakuumiepakojumā, 90 Mikronu somas ar silikagēla maisiņu iekšpusē, lai nodrošinātu tās saglabāšanu un trūkst mitruma.Pieejams 750g un 1Kg pavedienu spoles.Pavedienu pieejams ar diametru 1,75 mm.

Tagi: abs plastmasas printeri, pavedienu petg, 1kg pavedienu taa, pavedienu taa, gt2 trīsi, esun, pva 3d, 3d drukāšana, zīda pavedienu, pavedienu.


Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti