Sākta labdarības kampaņa “Vairo prieku!”

To vidū ir bērni un jaunieši bērnunamos, internātskolās, trūcīgās ģimenes, kā arī ģimenes, kurās ir bērni ar īpašām vajadzībām, vientuļie ļaudis un pensionāri. „Vairo prieku!” atbalsta AB.LV Sabiedriskā labuma fonda grantu programma „Atbalsts labdarības organizāciju ziedojumu piesaistes projektiem”. Kampaņas plānotais norises laiks ir no 27. novembra līdz 31. decembrim.

Ramona Liepiņa, radošās apvienības jauniešiem „TREPES” vadītāja un kampaņas „Vairo prieku!” koordinatore: „Esošie ekonomiskie apstākļi šobrīd kļūst arvien skaudrāki. Līdz ar to šī ziema daudziem Latvijas iedzīvotājiem un ģimenēm var būt ļoti smaga. Ir ģimenes, kuras šobrīd vēl spēj savilkt kopā galus, taču diemžēl ne visām tas izdodas. Salīdzinot ar pērno gadu, kad vēl netika saņemti lūgumi ziedot sadzīves priekšmetus, šobrīd jau piedzīvojam situāciju, kad cilvēkiem nav iespēju nopirkt sev pat tādas elementāras lietas kā zobu birsti vai veļas pulveri. Vienīgais ceļš un risinājums viņu izmisumam ir mūsu, citu cilvēku, palīdzība un atbalsts. Šoziem šāda palīdzība dažām ģimenēm var kļūt izšķirīga. Tāpēc ļoti ceram, ka šī kampaņa tiks sadzirdēta un gūs atsaucību.”

Labdarības kampaņa „Vairo prieku!” šogad tiek rīkota divos posmos: uzņēmumi no visas Latvijas tiek aicināti kļūt par atbalstītājiem kādai no 22 mērķa grupām*. Kļūstot par draugiem, uzņēmumu darbinieki tiek aicināti sagatavot dāvaniņas, kā arī ziedot naudas līdzekļus, lai izveidotu īpašu Ziemassvētku programmu, kuru iestudēs Radošās apvienības jauniešiem „TREPES” brīvprātīgie. Laikā no 13.12. līdz 27.12. šie uzņēmumi-draugi apciemo un iepriecina savu atbalstāmo mērķa grupu; tiek izteikts aicinājums sabiedrībai laikā no 26.11. līdz 23.12. ziedot naudas līdzekļus ziemas apģērbu, segu, higiēnas preču, veļas pulveru un citu ikdienas preču iegādei. Šobrīd kampaņas rīkotāju redzeslokā ir vismaz 50 ģimenes, kuras ir nonākušas bezizejas situācijā un kam ļoti nepieciešams atbalsts.

AB.LV Sabiedriskā labuma fonda valdes priekšsēdētājs Mareks Indriksons: „Esam gandarīti, ka grantu programma „Atbalsts labdarības organizāciju ziedojumu piesaistes projektiem” ietvaros varam palīdzēt Radošajai apvienībai jauniešiem „TREPES” piesaistīt ziedojumus, lai sagādātu jaukus Ziemassvētkus bērniem un jauniešiem bērnunamos, internātskolās, trūcīgajās ģimenēs.” Tālrunis ziedojumiem – 90006485

Vairāk informācijas par kampaņu „Vairo prieku!” un iespējām ziedot www.vairoprieku.lv.

28.11. t/c Alfa no plkst. 13.00 līdz 18.00 labdarības kampaņas ietvaros tiek rīkots labdarības koncerts, kuru rīko mūziķis Markus Riva ar saviem draugiem. Pasākuma laikā darbosies dažādas darbnīcas, būs iespēja nofotografēties kopā ar sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem, kā arī apmeklētāji būs laipni aicināti ar savu ziedojumu atbalstīt minēto labdarības kampaņu.

Šobrīd „Vairo prieku!” organizatori jau ir uzrunājuši aptuveni 200 uzņēmumu, kuriem tiek lūgts atbalsts gan naudā, gan „graudā”. Iespējams ziedot gan preces un pakalpojumus, gan finanšu līdzekļus.