Labdaris.lv paceļ labdarību Latvijā jaunā līmenī

Viena no lielākajām Latvijas labdarības organizācijām Labdaris.lv, kas sniedz iespēju gan privātpersonām, gan uzņēmumiem palīdzēt slimiem un trūcīgiem bērniem, aktīvi attīsta sociālo darbību Latvijā un paceļ to jaunā līmenī.

Labdarības fonda Labdaris.lv priekšsēdētājs un dibinātājs Aleksandrs Čistovs stāsta: «Tad kad mēs veidojām šo labdarības projektu, viena no mūsu prioritātēm bija labdarības un sociālās darbības nepārtraukta attīstība un uzlabošana Latvijā. Katru dienu mēs novērojam Latvijas, Eiropas un citu pasaules valstu organizāciju darbību, analizējam iegūto informāciju un izstrādājam metodes, kas ļautu mūsu darbu padarīt profesionālāku un kvalitatīvāku.

Piemēram, mums ir izdevies pilnībā atslogot mūsu organizāciju no administratīvajiem izdevumiem. Tajā nav algu, nav īres maksu un citu administratīvo tēriņu. Tas nozīmē, ka visi ziedojumi līdz pat pēdējam centam tiek tērēti tikai mērķtiecīgai palīdzībai bērniem. To ir izdevies panākt pateicoties sadarbībai ar dažādām profesionālām organizācijām, kas ir apvienojušās Latvijas Labdaru Asociācijā un sniedz vispusīgu atbalstu. Un kopā mēs varam daudz vairāk.

Vēl no citiem mūs atšķir tas, ka ziedojumus saņem tie, kam palīdzība ir tiešām nepieciešama, jo visi labdarības projekti ir rūpīgi pārbaudīti un atlasīti. Pirms uzsākt ziedojumu vākšanu, sociālais darbinieks tiekas ar palīdzības lūdzēju, rūpīgi pārbauda, vai palīdzības lūdzējs nav uzsācis līdzekļu vākšanu citās organizācijās, lai novērstu iespējamās krāpnieciskās shēmas, kā arī sazinās ar sociālo dienestu palīdzības lūdzēja dzīvesvietā un veic citas darbības, lai novērstu krāpšanos. Tas nozīmē, ka mēs garantējam, ka visas ziedojumu vākšanas, kuras notiek Labdaris.lv paspārnē, tiešām tiek veiktas, lai palīdzētu bērniem.

Šī gada jūlijā projektam Labdarības Fonds Labdaris.lv tiek veidots jauns specializēts un unikāls interaktīvais labdarības portāls www.labdaris.lv.