Ar akciju «Dāvā prieku skolā iet!» palīdzēs bērniem uzsākt skolas gaitas

No 3. līdz 31. augustam katru dienu no plkst. 12:00 līdz 19:00 t/c «Galleria Riga» 5. stāvā, Rīgā, Dzirnavu ielā 67, būs atvērta labdarības telpa, kurā ikviens var paviesoties un ziedot bērniem skolai nepieciešamās lietas. Labdarības telpā ir pieejama informācija, kādas lietas ģimenēm ir nepieciešamas visvairāk, kā arī septiņi stāsti par ģimenēm, kurām nepieciešams atbalsts – ikviens var iepazīties ar šiem stāstiem un atbalstīt konkrētu ģimeni.

«Pirmajā skolas dienā ikviens bērns grib justies īpašs un nesatraukties, vai no rīta būs apavi, ko aut kājās, ejot uz skolu, vai būs burtnīcas un citas nepieciešamās kancelejas preces. Tomēr realitāte nav iepriecinoša, jo ģimeņu, kurām trūkst līdzekļu, lai iegādātos skolas mantas, kļūst aizvien vairāk. Labdarības akcija «Dāvā prieku skolā iet!» ir iespēja ikvienam no mums padarīt bērnu skolas gaitas saulainākas, un tieši mēs varam sagādāt bērniem gaišas atmiņas par pirmo skolas dienu,» aicina Latvijas Bērnu fonda vadītājs Andris Bērziņš.

Dace Kokina, «Galleria Riga» mārketinga vadītāja: «Esam ļoti gandarīti, ka «Galleria Riga» uz mēnesi kļūs par tiltu starp labas gribas cilvēkiem, kas vēlas atbalstīt mazos skolēnus, un tiem, kuriem līdzcilvēku palīdzība ir ļoti nepieciešama. Mēs ticam, ka bērni ir Latvijas nākotne, tāpēc labdarības akcijas «Dāvā prieku skolā iet!» laikā aicinām «Galleria Riga» apmeklētājus veltīt mirkli sava laika, iegriezties ziedojumu telpā un rast iespēju atbalstīt Latvijas maznodrošinātās ģimenes un viņu atvases.»

Labdarības akcijas «Dāvā prieku skolā iet!» laikā ikviens ir aicināts doties uz «Galleria Riga»5. stāvu, kur iekārtota labdarības telpa, un skolēniem ziedot šādas lietas:

Labdarības telpā būs iespējams ziedot arī apģērbu un apavus individuālām ģimenēm – ar precīziem izmēriem var iepazīties labdarības telpā.

Latvijas Bērnu fonds

Latvijas Bērnu fonds (LBF) ir sabiedriska labuma nevalstiska organizācija, kas savu darbību sāka 1988. gadā un darbojas visā Latvijas teritorijā. LBF izstrādā un realizē dažādus lielākus un mazākus projektus, kuru ietvaros tiek sniegta praktiska palīdzība bērnu grupām un atsevišķiem bērniem, kuriem nav vecāku, kuri nonākuši krīzes situācijā vai ir smagi slimi, kā arī talantīgiem bērniem, kuriem pietrūkst līdzekļu sava talanta attīstīšanai.