Aicina baudīt ziemas priekus uz ledus Siguldā

Sagaidot bargāku ziemu, sarūpēts pārsteigums siguldiešiem – slidotava pilsētas centrā, kur var jau aktīvi slidot, kā arī piedalīties radošās aktivitātēs.

23. decembrī plkst. 15.00 slidotavā Siguldas centrā, stāvlaukumā pie viesnīcas «Sigulda» aicinām noskatīties priekšnesumu uz ledus bērniem no koncertuzveduma «Ziemassvētki kopā ar drošsirdīgo Pēterīti».

Priekšnesumā pasaka ar Sergeja Prokofjeva mūziku «Pēterītis un vilks» un dejas par Ziemassvētku tēmu. Slidos Rīgas ledus teātra studijas dalībnieki vecumā no 5 gadiem. Pēc priekšnesuma – slidošana 1h  Priekšnesuma noskatīšanās bezmaksas, tā ilgums 40 min

Slidotavas projekta mērķis – radīt jauku atpūtas un aktīva brīvā laika pavadīšanas  vietu bērniem Siguldas centrā, nodrošinot pilsētvidē pieejamu aktīvu un radošu vidi siguldiešiem un pilsētas viesiem.

Plānots, ka publiskā slidotava darbosies trīs mēnešus, kurā tiks organizētas aktivitātes ģimenēm ar bērniem un skolu audzēkņiem  tiks piedāvāta iespēja slidot sporta stundu laikā. Arī gadu miju slidotava aicinās sagaidīt uz slidām kopīgā karnevālā «Jaunā gada sagaidīšana».

Bērnu fonds «Attīstība» ir organizācija ar sabiedriskā labuma statusu valstī kopš 2005. gada. Bērnu fonda «Attīstība» īstenotie projekti sabiedrībai tiek veidoti ar mērķi nodrošināt to pieejamību plašākai bērnu auditorijai, uzmanību vēršot uz bērnu prasmju attīstību un veicinot izglītības procesu un kultūrvides veidošanu.